
Model LG Fra Lucky Miner Minedrift scrypt Algoritme med en maksimal hashrate på 11 MH/s for et strømforbrug på 12W.
| Dagligt | Månedligt | Årligt | |
|---|---|---|---|
| Indkomst | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.69 |
| Elektricitet | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Overskud | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.51 |
| Algoritme | Hashrate | Forbrug | Effektivitet | Rentabilitet |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Producent | Lucky Miner |
| Model | LG |
| Også kendt som | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Udgivelse | May 2026 |
| Størrelse | 109 x 99 x 45mm |
| vægt | 370G |
| Støjniveau | 38db |
| Kraft | 12W |
| Grænseflade | WiFi 2.4G |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Fugtighed | 5 - 95 % |